AJD unisex
AJD unisex

Z każdym kolejnym sezonem, to co kobiece, a to co ma być męskie staje się względne i zależy od aktualnych trendów. Po co więc w ogóle zaprzątać sobie tym głowę?

czytaj całość »
11 edycja yoga camp Bindużka
XXl edycja yoga camp Bindużka
Słowo BALANS jest dla mnie kwintesencją życia w szczęściu.  Do tego dążę i tego uczę na macie.
I tak na naszym campie uczyłyśmy się mieć jogę w sobie. Żyć nią na co dzień… Nie tylko na macie!
czytaj całość »
Jesienna sesja AJD
Jesienna sesja AJD
Twoje niedoskonałości, To jesteś Ty. Każda zmarszczka to pamiątka po wypitym kieliszku wina, nieprzespanej nocy, stresie w pracy, awanturze w domu, słonecznym weekendzie nad Bałtykiem – to kronika Twojego życia.
Taka jest ta sesja. Kobieca, swobodna, naturalna. Bez retuszowania niedoskonałości, które ma każda z nas. Trochę nerwowa, bo niektóre ubrania dojechały dosłownie na ostatnią chwilę. Ale to mnie nie zniechęciło, wiem, że czasem tak właśnie się zdarza i trzeba to zaakceptować, wtedy jest w życiu łatwiej.
czytaj całość »
We are one
We are one

Według nauk Patańdźalego krzywdzisz bowiem również myślą. Jeśli nasze myśli będą krzywdzić bliźniego, nasza karma w 30% jest już zmącona… Czyniąc zło innym, czynisz zatem zło samemu sobie.

czytaj całość »
Jubileusz marki Agi Jensen Design
AJD tworzą kobiety dla kobiet (ale nie tylko!). To marka odzieżowa, klimatyczny showroom kameralne studio jogi na warszawskim Mokotowie, ale i prawdziwa kobieca społeczność skupiona wokół Agi. Prawdziwy żeński krąg, który daje oparcie w trudnych sytuacjach, w którym można porozmawiać o wszystkim i wymienić się doświadczeniami oraz… ubraniami. W sieci i w realu. Agi udowadnia, że siła kobiet istnieje i jest bardzo potrzebna.
 
czytaj całość »
Yoga Camp Bindużka 2022
Yoga Camp Bindużka 2022
Spotykam się z Wami na Agi Yoga Camp Bindużka regularnie już od 10 lat. Przez tę dekadę mój camp ewaluował, bo ewoluowałam i ja. Regularnie praktykując, wciąż doskonaląc swój warsztat odkrywałam jogę na macie zarówno jako joginka, jak i nauczyciel.
Mówi się, że oddech łączy Twoje ciało z duszą, pozwala zrozumieć siebie. Jeśli oddychasz wchodząc codziennie na matę, odkryjesz swoją dharmę. Będąc świadomym tego, kim jesteś, możesz racjonalnie podejmować kroki, które przybliżą Cię do szczęśliwego życia.
Pomału i z pokorą wsłuchiwałam się w siebie, próbując usłyszeć moją duszę. Teraz wyraźnie czuję, jaka jest moja misja, co mogę dać światu wykorzystując moje umiejętności i serce. Nie przestając słuchać siebie, kontynuując praktykę, wyraźnie czuję jogę w sercu.
czytaj całość »
O co w ogóle chodzi z tą jogą?
O co w ogóle chodzi z tą jogą?

Wielu z was ma “ochotę” aby zacząć praktykę jogi. Aby poczuć to magiczne połączenie, które jest czymś więcej niż tylko gimnastyką ciała. Joga ostatnimi laty zrobiła się popularną formą aktywności, o której zaczęło się mówić w mediach,a już social media są bombardowane filmami gibkich joginów poruszającymi się w charakterystycznym “flow”.

czytaj całość »
ꕤ OBFITOŚĆ ꕤ
ꕤ OBFITOŚĆ ꕤ

To nie pieniądze, które masz na swoim koncie bankowym, trofea na półce, litery przed twoim nazwiskiem, lista osiągniętych celów, liczba osób, które znasz, twoje idealne ciało, czy twoi wielbiciele.

czytaj całość »
Praktyka to droga
Praktyka to droga

Wszystkie upadki, utraty balansu, emocjonalne uniesienia i zwątpienia uczą nas poznawać własne ciało i charakter… Jeśli podziwiacie filmy zaawansowanych joginek, kontrolujących trudny ruch tancerek, wybitnych silnych, precyzyjnych sportowców, to uwierzcie, że nie od razu tak było.

czytaj całość »
Tańczyć każdy może!
Tańczyć każdy może!

W naszej naturze leży poruszanie się w rytm muzyki. To naturalny instynkt, który towarzyszy gatunkowi ludzkiemu od zawsze. Już od maleńkości, pierwszych kroków, które stawiasz, czujesz chęć, potrzebę wbicia się w rytm, połączenia się z energią dźwięku…

 

czytaj całość »
Podążaj za swoją naturą
podążaj za swoją naturą

Nie jesteś ofiarą swojego życia, tylko jego twórcą. Nawet nie wiesz, jaką masz moc! Tylko Ty możesz zarządzać własnymi myślami. Zamienić lęk, złość, zazdrość - na ciekawość, optymizm i miłość. Tylko Ty decydujesz, jakie emocje wypełnią Twój dzień, jakie uczucia dopuścisz do siebie i przeniesiesz na innych.

czytaj całość »
Sesja zdjęciowa w Thymka Studio
74.jpg

Praca z ludźmi może być głębokim przeżyciem; lekcją, inspiracją, dawką mocy i pozytywnych wibracji. I tak też było i tym razem - na sesji fotograficznej, kolejnej w moim życiu, a jednak zupełnie innej niż wszystkie…

czytaj całość »
dlaczego watro dołączyć do naszej grupy
72.jpg

To, co dajesz światu, wróci do Ciebie i to ze zdwojoną siłą – to prawda, w którą głęboko wierzę i dlatego założyłam tę grupę. Tu nie ma hejtu, jest tylko dobra energia. Życzliwość, wsparcie, miły komentarz. Bo po mówić o sobie źle, jeśli można dobrze?

czytaj całość »
Prezentownik AJD

Co mogę kupić jej/jemu na prezent? To pytanie pojawia się zawsze, gdy zbliża się jakaś okazja. Zawsze ten sam dylemat. W czasach kiedy, tak właściwie każdy ma "wszystko" ciężko jest nam znaleźć ten idealny, ten jedyny prezent. A przecież najważniejsza jest pamięć i gest, chociażby ten najmniejszy.

czytaj całość »
Power dressing
66.jpg

Nie od dziś wiadomo, że nasz ubiór wpływa na nasze samopoczucie i pewność siebie. Działa to też w drugą stronę- może nam zakrzywić postrzeganie siebie i obniżyć nasze samopoczucie, a nawet i kreatywność. Nasz strój to także jeden z pierwszych czynników, który wpływa na to, jak postrzegają nas ludzie. Po poprzez strój możemy także przekazać coś niewerbalnie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium