#cialopozytywnosc czy #modanabrzydote?
#cialopozytywnosc czy #modanabrzydote?

#cialopozytywnosc czy #modanabrzydote?

Jesteśmy różne. Wysokie, niskie, chude, grubsze, mamy proste albo krzywe nosy, duże lub małe piersi, płaskie lub wystające brzuszki… Są wśród nas takie, które woskują się całe, ale są i takie, które przestały się golić pod pachami… Nasze ciała mają różne kształty, nasze ciała zmieniają się też z wiekiem… Każda z nas jest inna, a w tej różnorodności jesteśmy piękne.

Nie używajmy filtrów instagramowych, żeby dopasowywać się do kanonów piękna, narzucanych przez okładki kolorowych gazet czy profile celebrytek. Spróbujmy pokochać siebie takimi, jakie jesteśmy – czasem w najlepszej wersji siebie z make-upem i wygładzającym filtrem (bo czemu nie, jeśli mamy na to ochotę?), czasem w wersji saute z brudnymi stopami. Kochajmy siebie w każdej wersji, z filtrami lub bez, zawsze! Piękno jest w nas, musimy je tylko odnaleźć. A ciało nie służy do podobania się, w ciele musimy się dobrze czuć.

Akceptujmy siebie. Akceptujmy innych. Zastanówmy się chwilę, zanim kogoś skrytykujemy. Słowem, czy złośliwym wpisem w internecie. Mamy jedno życie, przeżyjmy je jak najlepiej. Szanujmy się nawzajem, a wtedy będziemy promieniować pięknem, zarażać nim i lepiej postrzegać świat.

Nie mówmy innym, co mają robić. Niech każdy żyje tak, jak chce. Pozwólmy im być tym, kim chcą być. Pozwólmy też na to sobie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium