dlaczego watro dołączyć do naszej grupy

AGI JENSEN DESIGN & YOGA GRUPA to nasza grupa na facebooku na której stale coś się dzieje 

To, co dajesz światu, wróci do Ciebie i to ze zdwojoną siłą – to prawda, w którą głęboko wierzę i dlatego założyłam tę grupę. Tu nie ma hejtu, jest tylko dobra energia. Życzliwość, wsparcie, miły komentarz. Bo po mówić o sobie źle, jeśli można dobrze?

Rozmawiamy o ciuchach, zdrowiu, urodzie, podróżach, wychowaniu dzieci… Pokazuję Wam ubrania AJD - nowości, ale i klasyki w nowych stylizacjach. Polecam fajne produkty, ale jedynie te, które sama sprawdziłam i do których mam zaufanie. Czasem udaje mi się załatwić dla Was zniżkę. Zapraszam ciekawych Gości, którzy na naszych lajfach opowiadają o swoich pasjach i pracy. W ostatni poniedziałek miesiąca możecie się tu wymieniać lub sprzedawać swoje ubrania AJD.

Każda z Was jest inna, każda ma ciekawą historię, talent, którym może się tu pochwalić. Poznajemy się, lubimy, często nawet przyjaźnimy. Znajomości z grupy przenoszą się do świata realnego. Kobieca siła jest największym wsparciem. Korzystajmy z niej i budujmy nasz kobiecy krąg. Zapraszajcie do grupy swoje koleżanki, siostry, mamy. Każda znajdzie tu coś dla siebie. Każda wniesie tu coś ciekawego. W kobietach siła (ale Panowie są tu również mile widziani).

https://www.facebook.com/groups/AJDandYOGA/?ref=pages_profile_groups_tab&source_id=347136205354377

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium