Home office z Agi Jensen
52.jpg

Wielo osób zaczęło pracować teraz zdalnie. Akcja #zostańwdomu większość z nas zmusiła do tak zwanego home office. Wiąże się to z tym że teraz szpilki zamieniliśmy na wygodne kapcie lub ciepłe skarpetki a białą koszulę na „ rzeczy po domu”. Nasze łóżko a w najlepszym przypadku stół w jadalnie stały się nowym miejscem pracy.

Ale czy na pewno jest to dobre? Chociaż praca z domu kusi do chodzenia cały dzień w piżamie to zdecydowanie nie wpływa to dobrze na naszą produktywność. W końcu dzień spędzony w piżamie kojarzy nam się przede wszystkim z odpoczynkiem, błogim lenistwem i dniem wolnym co niekoniecznie nam sprzyja, jeśli obowiązuje nas home office.

To jak jesteśmy ubrani wpływa na naszą pewność pewność siebie ale przede wszystkim na poziom energii, mobilizacji i kreatywności. Nie chodzi o to, żeby siedzieć w szpilkach w domu ( choć jeśli ktoś ma ochotę to też może być fajne). Ale też nie musimy „ donaszać” naszych starych ubrań tylko dlatego, że jesteśmy w domu. Najważniejszy jest złoty środek.

Tutaj właśnie z pomocą przychodzimy my. Ubrania AJD mogą być idealnym rozwiązaniem. Pracując w domu, powinniśmy stawiać na ubrania wygodne i co najważniejsze wykonane z dobrej jakości materiałów. Długie sukienki które mamy w ofercie pomogą ci czuć się seksi i z klasą a przy tym wciąż komfortowo. Nasza kolekcja jogowa także będzie idealna. Po jodze możesz spokojnie pracować w naszych Leginach ze spódniczką i topie z długimi rękawami. Ultra wygodne, przyjemne w dotyku i o elastycznym, prostym designie- takie powinny być ubrania na home office i marka AJD w 100% spełnia te wymagania.

Podsumowując home office daje nam wiele możliwości. Każdy z nas może znaleźć złoty środek. Nie musi być to smutny czas, który spędzimy w jednym wymiętym dresie a wręcz przeciwnie możemy znaleźć rozwiązanie, które w późniejszym czasie wprowadzimy do życia nie tylko na home office.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium