Moda według Agi Jensen
12.jpg

1. Czym jest moda według Agi Jensen?

Moda to wizualny sposób na wyrażanie siebie, czyli podkreślenie tego co w środku w nas drzemie. Strojem, fryzurą, make upem, biżuterią… Poprzez te dostępne od zarania dziejów formy wyrażenia osobowości odnajdujemy swój styl (jednym przychodzi to łatwiej niż innym, poprzez wrodzone wyczucie), który jest widoczny dla odbiorcy. To swego rodzaju przekaz - kim jestem, na czym mi zależy i co jest dla mnie ważne.

2. Jaka jest filozofia marki?

Nie staramy się dotrzeć do wszystkich. Agi Jensen jest to firma niszowa, która adresuje swoje kolekcje do wybranej grupy kobiet i mężczyzn, którzy cenią jej oryginalność. Jest to marka dość charakterystyczna dla wielu jej design jest nie zrozumiały, a zarazem dla silnej części naszych odbiorców bardzo ceniony i wyczekiwany.

3. Jaką obrałeś strategię w kreowaniu marki? Co dla Ciebie jest najbardziej istotne?

Filozofia marki jest spójna z moja filozofią życia: być wiernym swoim pasjom, nie podążać czyimiś śladami. Samemu kreować to, w co się wierzy. Jeśli jest się autentycznym to sukces będzie zawsze ;)

4. Co jest najważniejsze w pracy projektanta?

Nieustanne natchnienie i pasja tworzenia. To nigdy nie może być przykrym obowiązkiem, tylko musi być czystą przyjemnością i adrenaliną. Jeśli stracimy kreatywność i pasję nasi klienci to wyczują i marka straci. Dlatego trzeba karmić naszą dusze, sztuką, podróżami, muzyką, tańcem, duchowością, tak żeby ciągle mieć inspiracje. 

5. Co wyróżnia Twoją markę na tle pozostałych?

Trudno mi jest mówić o sobie, wolę jak ktoś inny mnie ocenia. Wydaje mi się że wszystko to co powiedziałam powyżej, czyli moja filozofia, moje kolekcje i to co dla mnie istotne i ważne czyni markę AJD unikatową.

6. A co jest najmocniejszą stroną marki?

Może to, że Agi Jensen Design to Agi Jensen w pełnym tego słowa znaczeniu. Jestem jedyną projektantką, kreatorką marki, modelką…. można powiedzieć jestem wszędzie oprócz księgowości…. :)

7. Jakie są najważniejsze czynniki w budowaniu Twojej marki?

Przykładam dużą uwagę do sesji zdjęciowych za których pomocą mogę ciekawie przedstawić produkt. Często sugeruję i podpowiadam jak dobrać stylizację.

8. Jakbyś opisała swoje klientki? 

Moje klientki to kobiety kreatywne, odważne. Strojem wyrażające swoja osobowość. Nie zraża ich surowe wykończenie, czy płaszcz w rozmiarze one size.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium