Power dressing

 

Nie od dziś wiadomo, że nasz ubiór wpływa na nasze samopoczucie i pewność siebie. Działa to też w drugą stronę- może nam zakrzywić postrzeganie siebie i obniżyć nasze samopoczucie, a nawet i kreatywność. Nasz strój to także jeden z pierwszych czynników, który wpływa na to, jak postrzegają nas ludzie. Po poprzez strój możemy także przekazać coś niewerbalnie. Np. To z czym lub kim się identyfikujemy, jakiej muzyki słuchamy, czy do jakiej subkultury przynależmy. To, że ubieramy rzeczy obrandowane nie zawsze oznacza że chcemy się pochwalić lub coś komuś udowodnić. Może być to sygnał „hej też lubię tego projektanta, zgadzam się z polityką tej marki”. Jest to świetny początek do nawiązania interakcji z innymi. Istnieje coś takiego jak psychologiczna moc ubrań. W zależności od tego co chcemy osiągnąć możemy to podbić naszym ubiorem. Ubrania pomagają nam dopasować się do grupy, wtopić się w tłum, a nawet sprawiają, że wyglądamy na bardziej kompetentnych. Kiedy wyglądamy dobrze nie przejmujemy się tym, co myślą o nas inni. Oczywiście każdy musi dopasować swój styl indywidualnie najważniejsze jest to, abyśmy my czuli się w tym dobrze i zgodnie ze sobą. Mamy czuć się ubrani, a nie przebrani.

Myślę, że idealnym rozwiązaniem jest zagłębienie się w pojęcie power dressing, czyli noszenie tego, co sprawia, że czujemy się najsilniejsi, najlepsi i najbardziej pewni siebie. To trend wymyślony w latach 70. Chodzi o to, by zainwestować w ubrania, które odpowiada naszemu stylowi życia i jednocześnie nie będą to rzeczy na „jeden sezon”. Warto poszukać ubrań ponadczasowych z dobrych materiałów. Ważne jest to, by czuć się dobrze cały czas nie tylko przez połowę dnia, dopóki coś nie zaczyna nas już za mocno uwierać lub ciągłe podciągnie sukienki jest już męczące. Bo co z tego, że coś jest piękne, jeśli jest niewygodne. Powiedzenie „chcesz być piękna musisz cierpieć” jest już od dawna nieaktualne.

Ubrania AJD są tworzone z tą myślą. Każda kobieta, która ubierze jeden z naszych projektów ma się poczuć silna i jednocześnie swobodna. Nasze sukienki są szyte z dużej ilości najlepszych materiałów po to, by móc je ubrać wszędzie. Na spotkanie biznesowe, do pracy, na plac zabaw i wieczorne wyjście z przyjaciółkami. Niezależnie od miejsca i czasu możemy czuć się pewnie i pięknie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium