Szyjemy według własnych zasad
54.jpg

Wszystko co projektujemy jest szyte w Polsce. Szyjemy lokalnie. Współpracujemy z polskimi producentami, podwykonawcami oraz hurtowniami. Wspieramy mikro, firmy jak i większe polskie przedsiębiorstwa.

Robimy ubrania myśląc o długoterminowym ich użytkowaniu. Jednocześnie wiemy, że, my klienci pragniemy nowości. 

Jak my do tego podchodzimy w duchu eko-odpowiedzialności?

Wybierając materiały kładziemy nacisk na jakość: Międzynarodowy Znak Bawełny, Woolmark, eko-certyfikaty: Oeko-Tex Standars 100, Zwracamy uwagę na to jak produkt będzie zachowywał się podczas stałego użytkowania. 

Tkaniny i dzianiny starzeją się inaczej. Musimy poświęć trochę czasu na naukę jak je traktować (prać, suszyć) ale także nauczyć się akceptować proces zmian. Szyjemy w małych partiach, tak aby ubrania nie „zalegały w magazynie”. Wykorzystujemy każdy centymetr materiału. Promujemy przekonanie, że każdy dzień jest wyjątkowy. Nie musimy czekać na specjalną okazję, aby założyć piękną sukienkę. Ubieramy się dla siebie, po to, aby czuć się dobrze, pięknie, wygodnie, „być sobą”. Multizastosowanie i uniwersalność projektowanych ubrań Agi pomaga zmienić stosunek do ubrań. Ubrania są środkiem do wyrażania nas samych, pobudzają kreatywność-tego aspektu ubioru nie da się pominąć. Pamiętamy również, że ubrania to tylko rzeczy tworzone po to, aby je nosić a nie trzymać w szafie. Stawiamy na jakość a nie ilość rzeczy.

Projekty Agi nie podążają za trendami, są no season. Modele sprzed sześciu, ośmiu lat są nadal aktualne. Często klientki proszą nas o powtórzenie starszych modeli. Większość produktów jest one size, pasują dla rozmiarów od S do L. Dodatkowo są wykańczane surowo, aby w łatwy sposób dopasowywać je do swojego wzrostu. Wszystko to ułatwia korzystanie z nich większej ilości osób.

Od jakiegoś czasu na naszej facebookowej grupie, posiadaczki ubrań AJD mogą je odprzedać. Dzięki temu ten sam produkt będzie cieszyć kolejnego właściciela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium