O nas

AUTONOMIA
AJD to praktykowany od wielu lat styl życia, w którym nic nie jest przypadkowe. Nasze projekty są inspirowane filozofią jogi, która w sercu Projektantki zajmuje ważne miejsce. Ciało łączy się z umysłem, a ubrania odsłaniają kawałek tajemnicy, którą jest każdy z nas. Jesteśmy autonomiczną marką, która od początku istnienia wiernie podąża obraną ścieżką. Dzięki multizastosowaniu naszych ubrań masz wiele możliwości. Tak jak w życiu. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. 

JĘZYK
Jak mawiał Ernest Hemingway: "Nie ma jednej rzeczy, która jest prawdą. Wszystko jest prawdą." Na prawdę o nas składa się wizerunek, który jest naszym językiem w porozumiewaniu się ze światem. Naszą odzież tworzymy z pasją i nadajemy jej duszę. Dlatego też nie trafiamy  do mas, tylko do wyjątkowych indywidualności. Jeżeli jesteś świadomą i pewną siebie osobą, która zna i rozumie znaczenie wizerunku - witaj w świecie AJD. Niezależnie od kraju, naszym wspólnym językiem jest pasja i miłość. Pasja zrodziła się w Kopenhadze, dalszą drogą był Dublin, a miłość na dobre rozkwitła w Warszawie. 

DOSKONAŁOŚĆ
Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i zadowolenie klientów. Jesteśmy zjednoczeni w tym jak bardzo się od siebie różnimy. Doskonałość to nie perfekcja, ale styl który pokazuje jak dobrze czujemy się sami ze sobą, akceptujemy siebie i zarażamy innych radością i uśmiechem, który płynie od wewnątrz. Takimi osobowościami są nasi klienci. 

Autonomia. Język. Doskonałość - Agi Jensen Design.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl