Zapraszam do wspólnej praktyki

 

 

 

Agi Yoga Studio to kameralne, klimatyczne miejsce gdzie prowadzę zajęcia poranne i wieczorne. Zapraszam na warszawski Mokotów na jogę w stylu Vinyasa/Asthanga na wszystkich poziomach trudności. Nie przejmuj się jeśli dopiero zaczynasz, moje 20 letnie doświadczenie nauczycielskie pozwala prowadzić zajęcia dla wszystkich. Zabierz z sobą dobre chęci i zacznij swoją przygodę z jogą.

Prowadzę zajęcia również dla doświadczonych joginów i nauczycieli jogi.

Zapraszam 🤗

Agi

 

Adres:

SHOWROOM AJD/STUDIO JOGI

Aleja Wilanowska 67e lok. D1/3

02-765 Warszawa

Parking z miejscami postojowymi przed studiem, zadzwoń otworzymy szlaban; telefon 602 720 077

 

Grafik:

Zajęcia jednorazowe 100 zł --> kup zajęcia

Karnet miesięczny (30 dni) 650 zł--> kup karnet

Zajęcia indywidualne 300 zł  -->kup zajęcia

Płatność z góry online lub przed zajęciami kartą/ blikiem lub gotówką

Daje również możliwość uczestniczenia w zajęciach online. Łączysz się za pomocą aplikacji  zoom.us i uczestniczysz w zajęciach live razem z osobami w studiu. Zajęcia należy wykupić przed rozpoczęciem zajęć na stronie sklepu cennik pod linkiem Kup zajęcia online Agi Yoga Studio

 

Zasady Agi Yoga Studio:

 1. Każde zajęcia tworzą pewną całość - bądź wcześniej i nie wychodź z zajęć przed ich zakończeniem.
 2. Przed zajęciami pokazuj zawsze kartę uczestnictwa. Opłaty za zajęcia dokonuj przed pierwszymi zajęciami. 
 3. Możesz płacić kartą lub gotówką.
 4. Podczas zajęć nie rozmawiaj i nie pomagaj innym uczestnikom bez wyraźnego polecenia nauczyciela. 
 5. Dbaj o porządek na sali w trakcie i po zajęciach - odnoś pomoce na miejsce.
 6. Przed wejściem na salę wycisz lub wyłącz tel. komórkowy, by nie rozpraszał Ciebie i innych podczas praktyki.

Zalecenia dla ćwiczących:

 • Jeśli masz menstruację, problemy zdrowotne (przebyte ostatnio operacje,poważne choroby, kontuzje) lubpo prostu źle się czujesz, poinformuj o tym nauczyciela przed rozpoczęciem sesji. Niektóre sytuacje wymagają indywidualnego doboru asan.
 • Bądź skupiony na tym, co robisz i uważnie obserwuj demonstrację ćwiczeń. Pytaj tylko wtedy, kiedy nie rozumiesz podawanej przez nauczyciela instrukcji. Pozostałe pytania dotyczące praktyki zadawaj przed lubpo zajęciach.
 • Ćwicz zgodnie ze swoimi możliwościami.
 • W asanach zawsze oddychaj przez nos, nie przez usta.
 • Nie trwaj w pozycji jeśli czujesz, że nie możesz oddychać, robi ci się niedobrze lub całe ciało się trzęsie, a także, gdy odczuwasz przenikliwy - tzw. niezdrowy ból w którejś części ciała, np. w dole pleców, w kolanach (chodzi o ból, który nie ma nic wspólnego z odczuciami towarzyszącymi rozciąganiu mięśni)

 

Czym jest Ashtanga Yoga?

Jest to styl jogi stworzony przez Sri Sri Krishna Pattabhi Joisa. Dynamiczna forma jogi , w której asany wykonuje się w ściśle określonych sekwencjach połączonych płynnymi przejściami. Czas trwania w pozycji jest bardzo krótki. Zostajemy w nich na 3 do 5 oddechów. Oddech jest ściśle powiązany z ruchem. Ważna jest koncentracja, bycie tu i teraz. Ten styl jogi jest bardzo wymagający fizycznie. Do Ashtangi nie podchodzimy, gdy borykamy się z kontuzjami. Gdy nie jesteśmy zupełnie zdrowi.

Czym jest Vinyasa Yoga Flow?

Praktyka jest mocno zbliżona do praktryki Ashtangi Yogi. Jest bardziej różnorodna, nie trzymamy się już określonej  sekwencji. Każda sesja jest inna. Przechodzimyprzez Vinyasę -sekwencje Powitania Słońca, która jest spoiwem łączącym pozycje. Jest to też czas na zrównoważenie ciała między asanami, wyrównanie oddechu w Psie z głową w dół.

Styl Ashtanga joga jest określany tradycyjną jogą, nauczyciele od dziesięcioleci ją rozwijali aż powstał nowy styl Vinyasa joga flow.

 

Dla kogo Agi Yoga?

Moja praktyka jest dość wymagająca, łączy dwa powyższe style. Jest idealna dla osób, które lubią wysiłek fizyczny. Lubią spocić się na macie. Próbowali innych stylów jogi i szybko się znudzili. Dla tych, którzy poszukują jogi tradycyjnej. 

W mojej praktyce aby pomóc zatopić się w tu i teraz używam różnych "narzędzi pomocniczych" takich jak: chakapa, misy tybetańskie, kadzidła, olejki eteryczne, aqua di florida

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium